Adıyaman’da maç sonrası ortalık bir anda karıştı

TFF 2. Lig Kırmızı Küme’de Adıyaman FK ile 1461 Trabzon FK ortasında oynanan maç sonrası ortalık bir anda karıştı. Taraftarlar, kulüp idaresi ve polisler ortasında çıkan gergin anlar dakikalarca sürdü.   

Adıyaman Atatürk Stadyumunda Adıyaman FK ile 1461 Trabzon FK ortasında oynanan maç, konuk takımın attığı gol ile maç 1-0 sona erdi. Maçın bitimiyle birlikte gergin anlar yaşandı.

Kulüp idaresi taraftarlardan şikayetçi oldu

Taraftarlar Adıyaman FK idaresine yönelik istifa sloganları atmaları ve idareye reaksiyon göstermesi sonucunda kulüp idaresi taraftarlardan şikayetçi olduklarını polislere belirtti. Şikayetçi olduklarını lisana getiren kulübün idare heyeti üyeleri ile taraftarlar ortasında tartışma çıktı. Polis grupları tartışmayı yatıştırarak tartışan şahısları stadyum dışına çıkarttı.

Dışarıda bekleyen gergin taraftar gurubu aracına binen ve stadyumdan ayrılmak isteyen kulüp yöneticilerinin içerisinde bulunduğu aracın etrafında toplanarak reaksiyon gösterdi. Polis gruplarının müdahaleleri sonucunda aracın geçişmesi sağlandı. Daha sonra stadyum önünde bu kere taraftarlar ortasında tartışma çıktı. Kısa müddette büyüyen tartışma arbedeye dönüştü. Buradaki arbede eden taraftarlara polis grupları müdahale etti. Polisler, arbede eden taraftarların dağılmasını sağladı. Daha sonra stadyum bahçesinde emniyet amirleriyle taraftarlar ortasında tartışma başladı. Gergin anların yaşandığı tartışma bir mühlet sonra sona erdi. 

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.