Anadolu lezzetleri Buca’da tanıtılacak

İzmir’in Buca ilçesi kentin en büyük yeme-içme ve cümbüş şenliğine mesken sahipliği yapacak. Buca Belediyesi tarafından 16-17-18 Eylül tarihlerinde düzenlenecek “Buca Anadolu Lezzetleri Festivali”nde Anadolu’nun dört bir yanından 400 farklı lezzet tanıtılacak. Öte yandan, birbirinden ünlü şeflerle workshopların yapılacağı şenlikte, Resul Dindar, Melike Şahin ve Onur Akın sahne alacak.

Buca Belediyesi, Uğur Mumcu Caddesi eski Kaymakamlık binası karşısında düzenleyeceği “Buca Anadolu Lezzetleri”nde lezzet ve eğlenceyi bir ortaya getirecek.

KABURGACI YAŞAR’DAN 35 METRELİK KEBAP ŞOV

Festivalin açılış gününde Adanalı meşhur Kaburgacı Yaşar, açılışa özel 35 metrelik kebap gösterisi yapacak.

BİRBİRİNDEN ÜNLÜ ŞEFLERLE WORKSHOPLAR

Festival boyunca Anadolu mutfağından çok özel lezzetler ziyaretçilere sunulacak ve birbirinden ünlü şeflerin iştirakiyle düzenlenecek workshoplar ise iştirakçilere unutulmaz anlar yaşatacak. Workshoplarda 16 Eylül Cuma günü Safanur Bol, 17 Eylül Cumartesi günü Eren Kaşıkçı ve Sahrap Soysal, 18 Eylül Pazar günü ise Caner Aydoğan ve Butik Pastacılar Derneği yer alacak.

RESUL DİNDAR, MELİKE ŞAHİN VE ONUR AKIN SAHNE ALACAK

Festivalde ünlü sanatkarların iştirakiyle konser şöleni de yaşanacak. Konser programı kapsamında 16 Eylül Cuma günü Resul Dindar, 17 Eylül Cumartesi Melike Şahin, 18 Eylül Pazar günü ise Onur Akın sahne alacak.

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.