Bakan Nebati’nin kardeşi 11 şube daha açtı

Hazine ve Maliye Bakanı Nureddin Nebati’nin kardeşi iş insanı Seyidullah Nebati, ağabeyinin bakanlık koltuğuna oturması sonrası 11 şube daha açtı.

Birgün‘den Mustafa Bildircin‘in haberine göre, Seyidullah Nebati’ye ait BG Store Mağazacılık isimli şirket, 29 Mart’ta İstanbul Beylikdüzü’nde bulunan lüks AVM’de açtığı şube ile ekonomik krize rağmen mağaza sayılarına yenilerini ekledi. Şirket, AVM’deki şubenin açılışından yalnızca dokuz gün sonra İstanbul Havalimanı’na da girdi. Resmi kayıtlara göre, havalimanında şube açılmasına yönelik 6 Nisan’da Yönetim Kurulu kararı alan şirket, havalimanındaki mağazasını resmi olarak 7 Nisan’da açtı.

Nebati’nin aile şirketine bağlı BGStore Mağazacılık’ın, Nureddin Nebati’nin bakanlık görevine getirildiği 29 Aralık 2021 ile 13 Nisan 2022 tarihleri arasında açtığı şube sayısı 11’e ulaştı. Şirket bu dönemde, İstanbul Başakşehir’de yer alan bir şubesini ise kapattı.

BG Store’un Rusya, Azerbaycan, Suudi Arabistan, Gürcistan, İngiltere, Dubai ve Kuzey Irak’ta olmak üzere yurtdışında da toplam 13 şubesi bulunuyor. Çocuklara yönelik kıyafetlerin satıldığı BG Store’da tişörtler ortalama 230 TL, ceketler 600 TL, montlar 800 TL, elbiseler 700 TL, kazaklar ise 920 TL’ye satılıyor.(HABER MERKEZİ)

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.