Dehşete düşüren olay: Eski damadını öldürüp varilin içinde saklamış!

Uğur Kahraman’ın 2 yıl evvel ayrıldığı eşinin bir mühlet evvel Adıyaman’da intihar ettiği öğrenildi. 

Tuzla’da 27 Nisan 2022 tarihinde polise başvuran Erdoğan Kahraman, oğlunun 26 Nisan tarihinde konutundan ayrıldığını bir daha kendisinden haber alamadıklarını söyleyerek ihbarda bulundu. Erdoğan Kahraman oğlunun hayatından telaş ettiğini söyledi.

KAYIP ŞAHISLAR OFİS AMİRLİĞİ SORUŞTURMA AÇTI 

Asayiş Şube Müdürlüğü tarafından olayla ilgili soruşturma açıldı. Yapılan inceleme sonucu 26 Nisan 2022 tarihinde konutundan çıkan Uğur Kahraman’ın kayınpederinin arabasına bindiği tespit edildi. Güvenlik kamera imgelerinde Uğur Kahraman’ın eski kayınpederi ile arabayla uzaklaştığı görüldü.

Kayıp olan Uğur Kahraman’ın yaklaşık 2 yıl evvel boşandığı eşi Ezgi A.(21)’ın yine evlendiği eşinin Adıyaman’daki konutunda kendisini asarak intihar ettiği öğrenildi. Ezgi A.’nın iki çocuğunun Erdoğan Kahraman’ın konutunda kaldığı belirlendi.

ESKİ KAYINPEDER GÖZALTINA ALINDI

Kayıp Şahıslar Ofis Amirliğine bağlı gruplar yapılan çalışmanın akabinde eski kayınpeder Hüseyin S.’yi gözaltına aldı. Asayiş Şube Müdürlüğünde sorgulanan Hüseyin S. başlarda her şeyi inkar etse de daha sonra işlediği cinayeti itiraf etti.

Poliste söz veren kuşkulu Hüseyin S. kızıyla ayrıldıktan sonra damadı ile torunlarını görebilmek için alakasını devam ettirdiği öğrenildi. Damadının sık sık torunlarını göstermemekle tehdit ettiğini söyleyen Hüseyin S., “Beni torunlarımı göstermemekle tehdit edip, getir götür işlerini yapıyordu. Kızımdan geri kalan torunlarımı görmek için onun her türlü eziyetine katlandım.” dediği belirtildi.

OLAYI AYRINTILARI İLE ANLATTI

Olay günü eski damadının kendisini telefonla aradığını ve arabayla almasını istediğini anlatan Hüseyin S. “Onu arabayla aldım. Birlikte Tuzla, Aydınlı Mahallesinde bulunan konutuma gittim. Orada birebir mevzulardan ötürü yeniden ortamızda tartışma çıktı.” dedi.

“CESEDİ VARİLE KOYDUM”

Tartışmanın büyümesi üzerine eski damadının satması için verdiği tabancayı aldığını söyleyen Hüseyin S. “Onu bir el başına ateş ederek öldürdüm. Daha sonra cesedi bir varilin içine koyarak kapağı kapattım. Oturduğum apartmanın bahçesinde bulunan müştemilata sakladım.” dedi.

İÇİNDE CESET OLAN VARİLİ HURDACILARA TAŞITTIRMIŞ

Cinayetin akabinde eşinin fark etmemesi için konutu temizlediğini, olayda kullandığı silahı kesimlere ayırarak çeşitli yerlere attığını söyleyen Hüseyin S.’nin 5 gün sonra içinde ceset bulunan varili yoldan geçen hurdacılara para vererek taşıttığı ve Pendik’te bulunan kendi anne ve babasının meskenine götürdüğünü anlattığı öğrenildi. Burada varili hiç açmadan, binanın kullanılmayan asansör boşluğuna saklayan şüphelinin olağan hayatına geri döndüğünü söylediği belirtildi.

POLİS CESEDİ BULDU

Polis şüphelinin sözü üzerine Pendik’te bulunan adrese gittiğinde, apartman boşluğundaki varili ve içindeki cesedi buldu. Ceset incelemelerinin akabinde İsimli Tıp Kurumuna kaldırıldı.

Aranan Şahıslar Ofis Amirliğinde süreçleri tamamlanan kuşkulu Hüseyin S. adliyeye sevk edildi. Hüseyin S. çıkışta “Kızımı öldüren, uyuşturucu ve fuhşa sürükleyen kişiydi. Cinayeti kızımın namusu, torunlarımın namusu için işledim.” diye bağırdı

KAYNAK: DHA

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.