DOGE ve Bu 18 Altcoin’e Bakın: Ortaklık ve Daha Fazlası Var!

Bitcoin’in 20 bin doları tutmakta zorlandığı Haziran’ın son haftasında, DOGE ve BabyDoge gibi meme’ler önemli haberleri duyurdu. Haftanın ortaklık, entegrasyon ve yatırım haberleri tek bir listede…

DOGE, BTC, ETH ve bu altcoin’lerden önemli haberler var

Baby DogeCoin (BabyDoge) 1 Temmuz’da 50 katrilyon token yakacak. Şimdi meme projesi, 1 Temmuz 2022’de devasa bir işlemle 50 katrilyon BabyDoge’i kalıcı olarak dolaşımdan çıkarıyor. Resmi duyuru:

Bir sonra, VeChain Foundation, Web3 Envanter Para Kazanma Sistemi geliştirme çabasının bir parçası olarak [email protected] Capital plc ile stratejik bir ortaklık kurduğunu duyurdu. VeChain duyuruda, girişimin krediye değer işletmelere yardımcı olmak ve günlük operasyonları için sermaye artırmalarına odaklandığını söyledi. Resmi tweet:

Bu arada, Ripple Labs kurucu ortağı Jed McCaleb, bu hafta yüklü miktarda XRP sattı. XRPscan’den elde edilen veriler şimdi, McCaleb’in cüzdanında sadece 81,5 milyon XRP kaldığını gösteriyor. Kriptokoin.com olarak ayrıntıları bu makalede ele aldık.

https://twitter.com/Lionel46294550/status/1542048480176250880

Ripple’den önemli haber var

Spor otomobil şirketi, otomotiv NFT’lerini Ripple’ın üzerinde piyasaya sürecek. Başka bir değişle Ripple, XRP Ledger’da (XRPL) NFT başlatmak için İngiltere merkezli spor otomobil üretim şirketi Lotus ile ortaklık kurduğunu duyurdu. Basın açıklamasında yer alana NFT desteği nedeniyle, yatırımcılar yakın takipteydi:

Otomotiv NFT’lerini XRPL’ye getirmeye yardımcı olmak için Lotuscars ile ortak olmaktan heyecan duyuyoruz.

DOGE ünlü şirketin listesinde

Diğer yandan, lüks saat üreticisi Breitling, 11 kripto para birimiyle ödeme kabul edeceğini duyurdu. Bu kriptolar arasında Ethereum, DOGE ve Bitcoin yer alıyor. 28 Haziran’da yapılan resmi duyuruya göre müşteriler artık aşağıdaki kripto paralarla alış veriş yapabilir.

  • Ethereum (ETH), Litecoin (LTC), Wrapped Bitcoin (WBTC), Bitcoin (BTC). Bunların yanında Bitcoin Cash (BCH), Dogecoin (DOGE), Binance USD (BUSD), Dai (DAI) yer alıyor. Ayrıca Gemini Dollar (GUSD), USDP ve USD Coin’de (USDC) listede.

Cardano, Polygon, Chainlink, Fantom ve Bitcoin Cash duyuruları

  • Cardano ağına dayalı Gal Gadot destekli DEX, test ağının lansman tarihini belirledi. Proje daha önce Gal Gadot’un katıldığı bir finansman turunda 2 milyon doların üzerinde fon topladığını paylaşmıştı. Şimdi, 29 Haziran’da yapılan basın açıklamasına herkese açık testnet artık yayında.
  • Diğer yandan Polygon, geliştiricilerin Blockchain uygulamalarını Polygon üzerinde üzerine başlatmaları için Avail’i devreye aldı. Avail üzerine inşa edilen uygulamalar, geliştiricilere yürütmeyi nasıl idare ettiğini, fork’lamayı ve değiştirme yeteneği verecek.
  • Lido topluluğu, Ethereum stake edilmesini sınırlayan yönetim teklifine karşı oy kullandı. Teklif, stake edilebilecek Ethereum yüzdesinin kendi kendini sınırlamasına karşı %99 oy aldı. Sonuç olarak, topluluk, Ethereum staking’e sınır getirmek istemiyor.
  • Chainlink’in akıllı sözleşme ürünleri Fantom’da yayınlanıyor. İki protokol, Keepers ve VRF, geliştiricilerin Fantom ağında daha karmaşık uygulamalar kurmasına izin verecek. Chainlink Labs geliştiricileri VRF’nin diğer ağlardaki dApp’lerden gelen 7 milyondan fazla talebi ele aldığını söyledi. Chainlink ve Fantom entegrasyonu bugün Fantom ağında gerçekleşti.
  • Bitcoin Cash (BCH) fiyatı, büyük savunucusu Roger Ver’in 47 milyon dolar borcu olduğu iddiaları ardından çakıldı. Şimdi, Roger Ver’in kripto borsası CoinFlex’e yaklaşık 47 milyon dolar borcu olduğu iddia ediliyor. CoinFlex CEO’su Mark Lamb, Twitter’dan Ver ile herhangi bir negatif öz sermayeyi kişisel olarak garanti altına almakla yükümlü olan yazılı bir sözleşmeyi açıkladı. Bu esnada BCH fiyatı %7’in üzerinde düşüşteydi.

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.