Ebru Şahin ve Cedi Osman’dan ne zaman evleniyor? Düğün ertelendi mi

Gelecek yaz nikah masasına oturmayan hazırlanan oyuncu Ebru Şahin ve NBA oyuncusu Cedi Osman, evlilik yolunda ilk adımı attı. 28 yaşına giren Şahin ile Cedi Osman, Tekirdağ’da aile arasında yüzük taktı. Ebru Şahin, Cedi Osman çifti düğün hazırlıklarına başladı. Çiftin ne zaman evleneceği merak edilirken, düğün yeri ve tarihi belli oldu.

Oyuncu Ebru Şahin, iki yıldır NBA takımlarından Cleveland Cavaliers’te forma giyen Cedi Osman ile aşk yaşıyor. Mutlu birlikteliklerini sürdüren çiftten Şahin, bugün 28 yaşına bastı.

ebru şahin ve cedi osman

TEKİRDAĞ’A GİTTİ

Geçen yıl Kapadokya’da sevgilisine evlilik teklifi eden ve “Evet” yanıtını alan Osman, sevgilisini doğum gününde Tekirdağ’da oturan ailesinden istemeye gitti.

Aile arasında gerçekleşen sade bir törenle evlilik yolunda ilk adımı atan çift, nişanlandı.

ebru şahin ve cedi osman nişanlandı

“DÜN BİRAZ OLAYLI GEÇTİ”

Şahin, nişan töreninden kareleri Instagram hesabından “Dün biraz olaylı geçti” notuyla
paylaştı.

DÜĞÜN ERTELENDİ Mİ? AÇIKLAMA GELDİ!

Tekirdağ’da aile arasında yapılan törenle nişanlanan Ebru Şahin, Cedi Osman çifti düğün hazırlıklarına başladı. Dün düğün davetiyeleri gönderildi. Çift, Cedi Osman’ın ülkesi Makedonya’da dünyaevine girecek. İkili, 7 Temmuz’da, aşklarının başladığı yer olan Çeşme’deki bir beach’te düğün yapacak.

Anadolu yakasında yeni bir ev kiralayan nişanlılar, evin dekorasyonu için kolları sıvadı. Çift, ayrıca eylül ayında Cedi Osman’ın takımının olduğu Cleveland’daki evlerine taşınacak. Ancak ikili, iş durumlarına göre Türkiye-Amerika arasında mekik dokuyacak

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.