Jada Pinkett Smith “Oscar’da tokat” olayı taraflarının barışmasını istiyor

2022 Oscar Ödülleri’nde oyuncu Will Smith’in sunucu Chris Rock’a attığı “tokat” skandalının akabinde Smith’in eşi Jada Pinkett Smith barış davetinde bulundu.

Daily Mail’de yer alan habere nazaran ise, Jada Pinkett Smith, kocası Will Smith ve Chris Rock’ın “konuşmasını ve uzlaşmasını” istediğini belirtti.

Red Table Talk programında, alopesi hakkında konuşan 50 yaşındaki Pinkett Smith, rahatsızlığının Oscar gecesinde yaşananlar göz önünde bulundurulduğunda epeyce kıymetli olduğunu söyledi.

Aktris, “Binlerce kişi kıssalarıyla bana ulaştı. Bu anı, alopesi ailemize bu duruma sahip olmanın nasıl bir şey olduğu hakkında konuşma ve insanları alopesinin gerçekte ne olduğu hakkında bilgilendirme fırsatı vermek için kullanıyorum.”

“Şimdi Oscar gecesi hakkında, en büyük umudum, bu iki zeki, yetenekli adamın düzgünleşme, bunu konuşma ve uzlaştırma fırsatına sahip olmasıdır.”

“İkisine de muhtaçlığımız var. Ve aslında hepimizin birbirimize her zamankinden daha çok muhtaçlığımız var. O vakte kadar Will ve ben son 28 yıldır yaptığımız şeyi yapmaya devam ediyoruz ve birlikte yaşamayı denemeye devam ediyoruz. Dinlediğiniz için teşekkürler” diye ekledi.

53 yaşındaki aktör Will Smith attığı tokatın akabinde yaptığının “kabul edilemez ve affedilemez” olduğunu belirterek Chris Rock’tan özür dilemişti.

 

 

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.