Judo antrenörü Türkiye Şampiyonu oldu

Gösterdiği başarılarla isminden sıkça kelam ettiren Sakarya Büyükşehir Belediyesi Spor Kulübü, şampiyonluklarına bir yenisini daha ekledi. Türkiye Judo Federasyonu tarafından Ankara’da düzenlenen Veterenlar Türkiye Şampiyonası’nda, kulüp antrenörü Pınar Batman Türkiye Şampiyonu oldu.

Sakarya Büyükşehir Belediyesi atletleri, art geriye elde ettikleri şampiyonluklarla isimlerinden kelam ettirmeye devam ediyor. Son olarak Türkiye Judo Federasyonu tarafından Ankara’da düzenlenen Veterenlar Türkiye Şampiyonası’na katılan Pınar Batman, 63 kg’da Veterenlar Türkiye Şampiyonu oldu. 22 Mayıs tarihinde düzenlenen şampiyonaya 81 vilayetten atlet katıldı. Birebir vakitte Sakarya Büyükşehir Belediyesinde Judo antrenörü olarak misyon yapan Batman, gayesinin Avrupa ve Dünya Şampiyonluğu olduğunu tabir etti.

‘GENÇLERE HOŞ BİR ÖRNEK’

Sakarya Büyükşehir Belediyesi Gençlik ve Spor Dairesi Başkanlığı, şampiyon sportmenini kutlayarak, “Kurumumuzda Judo Antrenörü olarak vazife yapan Pınar Batman Ankara’da gerçekleştirilen şampiyonada, Veteranlar Türkiye Şampiyonu olmuştur. Atletimizin göstermiş olduğu bu üstün muvaffakiyet birebir vakitte hem yetiştirdiği öğrencilere hem de gençlere hoş bir örnek niteliğindedir. Böylesine değerli muvaffakiyetler kentimizin spor alanındaki gelişimi için de değerli rol oynamaktadır. Birlikte çalışmaktan onur duyduğumuz kıymetli hocamızı, elde ettiği şampiyonluktan ötürü kutluyor, muvaffakiyetlerinin devamını diliyoruz” açıklaması yapıldı.

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.