Putin’in kızarmış gözleri kamuoyunda telaş yarattı

Rusya Devlet Lideri Vladimir Putin’in sıhhat durumunun berbat olduğu söylentileri, bu yılın başlarında Ukrayna’yı işgal etmesinden bu yana peşini bırakmadı. Artık de öbür bir uzman, yeni bir mümkün hastalık belirtisi tespit etti.

Rus Devlet Lideri Putin’in gözlerinin etrafında “derin çizgiler” tespit edilmesinin akabinde sıhhati giderek bozulanla ilgili kaygılar artıyor.

Daily Star’ın haberine nazaran, Sibirya’daki bir Rus cumhuriyeti olan Buryatia Cumhuriyeti’nin Lideri Alexey Tsydenov ile yaptığı bir görüntü görüşmesinin imajları, Putin’i “kızarmış gözlerle” gösterdiği için tartışmalara yol açtı.

Sıhhatiyle ilgili teoriler, şubat sonunda Ukrayna’nın işgalinin başlamasından bu yana, birçok kişinin kanser ya da Parkinson olduğunu sav etmesiyle arttı.

Ancak artık vücut lisanı uzmanı Judi James, The Mirror’a yaptığı açıklamada, “Çenesinin, gücün düştüğünü işaret ettiğini görebiliriz. Göz etrafı kızarmış görünüyor ve tabirinde güç eksikliği var.” 

“Yalnızca göz etrafına kadar inerseniz, yorgun görünen ve gücü ya da coşkusu olmayan bir adam görürüz. Kaşları dış taraflara yanlışsız sarkıyor, ayrıyeten alnının derisinde dört ya da beş derin çizgi oluşturan bir kaygı ya da tasa hareketiyle ortada büzülüyorlar” dedi.

BİRÇOK FARKLI TEZ MEVCUT

Bu haftanın başlarında, bir Rus istihbarat kaynağı Putin’in yalnızca üç yıl ömrü kaldığını argüman etti. FSB ofisi, Putin’in “hızla ilerleyen önemli bir kanser türü” olduğunu ortaya attı. İsimsiz kaynak ayrıyeten Putin’in kör olmaya başladığını da söyledi…

“Hayatta kalmak için iki ila üç yıldan fazla vakti yok. Baş ağrısı çekiyor ve televizyona çıktığında ne söyleyeceğini okumak için her şeyin büyük harflerle yazılmış olduğu kağıt kesimlerine muhtaçlığı var. O kadar büyükler ki, her sayfada yalnızca birkaç cümle var. Görme durumu önemli halde kötüleşiyor.”

Bu savlara yönelik bir açıklama ise yapılmadı.

 

 

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.