Seni Sevmekten Asla Vazgeçmeyecek 4 Burç… Ne Olursa Olsun Onların Kalbi Senin İçin Atacak

Rasyonel tarafınız size her vakit devam etmeniz, tüm bağları koparmanız ve bunları düşünmeyi büsbütün bırakmanız gerektiğini söyleyecektir.
Bir ebeveynin, öteki bir akrabanın yahut yakın arkadaşın ölmesine benzeri. Hâlâ içinde bulunduğumuz duruma nazaran onların ne diyeceğini düşünmeye meyilliyiz ve bu görüşleri içselleştirilmiş temsilimize dayanarak çekiyoruz.

Bize musallat olmasına karşın , onların bu içsel imajına sahip olduğumuz gerçeği, şefkatli tarafımızı ve bir oburunu derinden sevme yeteneğimizi anlattığı için olumlu bir ışıkta görülebilir.

Ancak bu kanıların sizi üzmesine müsaade vermeyin. Başarılı bir halde ilerlemek için, evvel öteki şahısla temastan kaçınmamalıdır. Onları affetmelisin ve en kıymetlisi kendini affet. Kendinize “Ya şayet?” diye sormanın karmaşasına kapılmayın. Bunun yerine ferdî amaçlarınıza odaklanın.

Arkadaşlarınız ve ailenizle vakit geçirerek kendinizi izole etmediğinizden emin olun. Kaç yaşında olursanız olun yahut kaç tane alaka içinde olursanız olun, sizin için orada sağlıklı bir bağ var.
Onu bulmak vakit ve çalışma gerektirebilir. Neyse ki, burç işaretinizin neye muhtaçlığı olduğunu denetim ettiğinizde astroloji yardımcı olabilir. Dışarıda, tıpkı sizin üzere, kararlı ve tatmin edici bir alaka isteyen beşerler var. Aşık olduklarında sonsuza kadar aşık kalırlar.
Derin ve kalıcı bir aşk için can atıyorsanız, astrolojiye nazaran bir sonraki (veya ilk) bağınızda aramak isteyeceğiniz burçlar burada.

KOÇ : DOĞAL OLARAK TUTKULUDURLAR

Bir ateş burcu olarak Koç, dahil oldukları her şey konusunda doğal olarak tutkuludur. Buna aşk hayatları da dahildir. Bir Aires’ten gelen aşk derinden ve parlak bir biçimde yanar ve alev asla sönmez.

Eşlerine dünyadaki tek insanmış üzere davranan eski moda romantiklerdir. Bir Aires, ömrün erken devirlerinde bağlantılarında epeyce huzursuz olabilse de, gizlice, kendileri olmalarına, açık olmalarına ve hem fizikî hem de zihinsel olarak öteki bireye yakın olmalarına müsaade verecek uzun vadeli bir münasebet isterler.

BOĞA : SONSUZA KADAR AŞIK KALMA EĞİLİMİNDEDİRLER

Boğa size çabucak açılmayacaktır. Duygusal donukluklarını, size uygun olmadıklarının bir işareti olarak düşünmeyin. Yalnızca temkinlidirler zira yanlışsız “biri”ni ararlar.

Sonunda aşık olduklarında, sonsuza kadar aşık kalma eğilimindedirler. İnanılmaz derecede sağlamlar, çalışkanlar ve ilgililer – bilhassa de gereksiniminiz olduğunda. Aşk ve seks hayatının göz kamaştırıcı olmasını bekleyebilirsiniz. Boğa insanları çok şehvetli yaratıklardır. Birebir anda çok fazla yeni atılım yapmayın (büyük sürprizlerden hoşlanmazlar).

YENGEÇ : DÜRÜST OLURSANIZ SİZİN İÇİN YAPAMAYACAKLARI HİÇ BİR ŞEY YOK

Yengeç işareti altında doğan bir kişi, çok besleyici ve sevecen ortaklar olma eğilimindedir. Ne yazık ki, bu tıpkı vakitte hayli yapışkan oldukları manasına gelir. Partnerlerinin keyifli olmasını sağlamak için büyük adımlar atarlar ve olmadıklarında derinden incinebilirler.

Doğal olarak şık bir hostes ve bir aile ve konut aşığı, aşık bir Yengeç, alakanızın güçlü kalmasını sağlamak için çabucak hemen her şeyi yapacaktır. Büsbütün duygusal olarak dürüst olmanızı istiyorlar.

BAŞAK : SİZDE ONUN KADAR SEVERSENİZ ARANIZDA BİR SORUN OLMAZ

Başak çok aralı ve mütevazı olma eğilimindedir. Orada özel hayatlarının yeterli olmasını yeğlerler… Bu nedenle, sahiden bağlı ve sevgi dolu bir ilgi içinde olduklarını hissederlerse, sahiden romantik bir halde çiçek açacaklardır.

Partner olarak Başak sahibi olacak kadar şanslı olan herkes, onun çok titiz, çalışkan olduğunu görecek ve kendinize güzel bakmanız için sizi teşvik edecektir. Şad etmek için can atıyorlar fakat tıpkı vakitte kendilerine hayran olmayı da bekliyorlar. Bu hususta sorun yoksa, sonsuza kadar sevgiliniz olmalarını bekleyebilirsiniz.


Yılın En Büyük Dolunayı Burçları Nasıl Etkileyecek? Yılın En Sert Dolunayı Sarsıcı tesirler İle Geldi…


Bu Optik İllüzyondaki 9 Hayvandan Birinci Hangisini Görüyorsunuz? Birinci gördüğünüz Hayvan Kişiliğinizi Ortaya Çıkarıyor

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.