Stranger Things oyuncusunun, Doja Cat’i ifşalaması olay oldu

Şarkıcı Doja Cat, “Stranger Things” dizisinin oyuncusu 17 yaşındaki Noah Schnapp’le yaşadığı bir olayla gündeme geldi.

Dobra karakteri ile tanınan 26 yaşındaki Doja Cat, Schnapp’e Instagram üzerinden attığı bildiride, yeniden tıpkı dizide rol alan 29 yaşındaki Joseph Quinn’i kendisiyle tanıştırmasını istedi.

Noah Schnapp…

Schnapp ise Doja Cat’in, aracı kullanmadan direkt Quinn’e ulaşmasını önerdi. Doja Cat, Quinn’in rastgele bir toplumsal medya hesabını bilmediğini söyleyince, Schnapp, Quinn’in Instagram hesabını “Buyrun hanımefendi” diyerek ünlü müzikçiye gönderdi.

Bu konuşmaların ortaya çıkması ise Schnapp’in bildirileri TikTok hesabında ifşalaması sayesinde oldu.

“KAÇ YAŞINDA OLDUĞUNU BİLMİYORUM”

Gerçek ismi Amala Ratna Zandile Dlamini olan Doja Cat’in, 17 yaşındaki birinden kendisine birini ayarlaması istemesi büyük reaksiyon alırken ünlü müzikçi da “Hadi bu bahiste sakin olmaya çalışalım. Noah bir çocuk üzere lakin kaç yaşında olduğunu bile bilmiyorum” diyerek kendini savundu.

Joseph Quinn…

Ancak özel iletilerinin toplumsal medyada ifşalanması üzerine hayli sert konuşan Doja Cat, “Ama Noah’ın bunu yapması inanılmaz saçma. Gitti ve onunla benim aramdaki özel bir konuşmayı yayınladı, bu çok makûs ve saçma, adeta yılan pisliği” üzere dedi.

Birçok insan bunun üzerine 17 yaşındaki biri için “yılan pisliği” üzere berbat tabirler kullanan Doja Cat’i eleştirmeye devam etti.

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.