Üçüncü sefer baba olacak Adam Levine’ın yasak aşkı ortaya çıktı

Bir Instagram modeli, Behati Prinsloo ile evli olan Maroon 5 solisti Adam Levine’la alakası olduğunu sav etti.

23 yaşındaki Sumner Stroh, geçtiğimiz günlerde üçüncü çocuklarını beklediklerini duyuran Adam Levine (43) ile yaşadığı yasak aşkının detaylarını açıklamak için pazartesi günü TikTok’a görüntü yükledi.

Teksas Üniversitesi’nde okuduktan sonra Los Angeles’ta yaşamaya başlayan Sumner, eski sevgilisi Adam’ın doğacak bebeğine onun ismini verip vermeyeceğini sorduğu tuhaf bir bildiri da dahil olmak üzere, flörtleşmelerinin ekran manzaralarını Instagram’da paylaştı.

Behati Prinsloo, Adam Levine…

Adam’ın 34 yaşındaki eşi Behati’ye atıfta bulunarak, “Aslında Victoria’s Secret üstün modeliyle evli bir adamla münasebet yaşıyordum.”

“O vakitler genç ve saftım. Ve açıkçası, kendimi sömürülmüş hissediyorum. Artık olduğum üzere ekran önünde değildim, bu yüzden katiyetle kolay kolay manipüle edildim” dedi.

ÇOCUĞUNA İSMİNİ VERMEK İÇİN MÜSAADE İSTEDİ

Karşılaşmalarıyla ilgili detayları açıklamayan Sumner, Instagram iletilerini ifşa ederek ünlü solistin “Ne kadar ateşli olduğun gerçek değil. Güya aklımı başımdan alıyormuş gibi” diye yazdığını paylaştı.

Yaklaşık bir yıl boyunca bir arada olduklarını söyleyen genç model, Adam’dan gelen “Tamam önemli soru. Bir bebeğim daha olacak ve şayet erkekse hakikaten Sumner ismini koymak istiyorum. Tamam mı?” bildirisi üzerine şok geçirdiğini söyledi.

Kendini “cehennemde” üzere hissettiğini söyleyen hoş model, “böyle bir bağ yaşamanın sonuçlarının” farkında olduğunu belirtti.

Behati Prinsloo’yla 2014’ten beri birlikte olan ve üçüncü çocuklarını bekleyen Adam Levine cephesinden ise bu tezlere bir karşılık şimdi gelmedi.

 

 

 

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.