Ünlü oyuncu Caylee Cowan’a hırsız şoku! Uyurken başucuna kadar gelmiş

Başarılı genç oyuncu kadrosunda yer alan Caylee Cowen, geçtiğimiz günün sabahı büyük bir şokla uykusundan uyandı. Ünlü oyuncu evinde tek kaldığı sırada başucuna kadar hırsızın geldiğini ve gözünü açtığında bakıştıklarını belirtti.

Şimdilerde “Frank and Penelope” filmindeki güzelliğiyle de adından bol bol bahsettiren genç oyuncu Caylee Cowen, geçtiğimiz gün yaşadığı büyük korku ile uykusundan ayıldı. Ünlü oyuncu Cowen, evindeki hırsızla göz göze geldi.

caylee cowen

HIRSIZLA GÖZ GÖZE GELDİ

24 yaşından Caylee Cowen, evinde tek olduğu akşam derin bir uykuyla kafasını yastığa koymuş ve gece 03.00 sularında gözlerini başka bir adamın ona bakmasıyla açmıştı. Evine gizlice girmiş olan hırsızla göz göze gelen ünlü oyuncu, karşısında genç bir adamın var olduğunu belirtti. Cowen, kendisini fark eden adamın hızla koşarak uzaklaştığını, kendisinin de hemen polisi arayarak yardım istediğini söyledi. Kaçan hırsızın hemen ardından evine hemen ulaşan emniyet güçleri hırsızı yakalamak için kolları sıvadı. 

caylee cowen

ÜZERİNDEN OYUNCUYA AİT EŞYALAR ÇIKTI

Sokakta koşan genç bir adamın varlığından bahseden komşuların yardımıyla hırsızı yakalayan polis ekipleri, zanlının üstünden ünlü oyuncuya ait olan eşyaların çıktığını belirtti. Hırsız yakalanıp, soruşturma için gözaltına alındı.

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.