Feyza Altun, Fenomen Özlem Öz’e İşaret Etti: Paylaşımlarını Siliyor!

Dilan Polat, eşi Engin Polat ve ailesinin gözaltı sürecinde avukat Feyza Altun bir fenomene daha dikkat çekmişti. Sosyal medya kullanıcıları, ‘İkinci Dilan-Engin Polat Vakası Mı?’ diye sormuştu.

Instagram’da 2,5 milyon takipçisi olan Özlem Lina Öz, çocukları ve eşi Tayyar Öz ile yaptığı paylaşımlarla gündeme geliyor.

Özlem Lina Öz’ün Dilan Polat’ı taklit ettiğini söyleyen kullanıcılar, Dilan Polat gibi hayatını “abartılı” yaşadığı gerekçesiyle de eleştiriyorlar.

Fenomen Özlem Öz’ün kocası doktor Tayyar Öz’ün Ataşehir’de ‘klinik’ yazmayan bir apartman dairesinde sülük tedavisi, hacamat, dolgu, botoks ve ortapedi tedavisi uyguladığı ortaya çıktı.

Feyza Altun önce, “Bu Tayyargiller sürekli sağlık beyanında bulunuyor. Adam ortopedistmiş ama gece gündüz krem ve içinde bal olan bir ürünü 1 yaş altında çocuklara öneriyor. Daha önce sağlık beyanından 340 bin TL ceza yemişler” dedi.

Ardından çiftin videosunu paylaşarak, “Bu Tayyargiller size tanıdık geliyor mu? Dandik kremler ve bebekler için macun satarak havuzlu villalarda yaşıyor, Range’lere biniyorlar…” diye yazdı.

Bu iddialardan sonra fenomen aile gündeme geldi ve Öz ailesi iddialara göre hesaplarında değişiklik yapmaya başladı.

PROFİLİNİ TEMİZLİYOR

Avukat Feyza Altun, Özlem Öz’ün sosyal medya profilini temizlediğini paylaştı ve “Temizle Özlem. Ben aldım bile tüm hesabının imajını” diyerek o aileye gözdağı verdi.

Takipçilerinin yorumlarına göre Özlem Öz, profilinden 25’e yakın paylaşımı kaldırdı ve ürün tanıtımlarını azalttı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

xxx