RAMS Başakşehir Futbol Kulübü, YKT Filo ile 2023-2024 sezonunda şortlarında sponsorluk anlaşması imzaladı. İmza törenine kulüp başkanı, teknik direktör ve futbolcuların yanı sıra YKT Filo yöneticileri de katıldı. Başkan Gümüşdağ, anlaşmanın gelecekte daha da büyüyeceğine inandığını belirtti. Ayrıca, Fenerbahçe ve diğer takımlarla ilgili maç erteleme kararını desteklediğini ifade etti. Emre Belözoğlu ise sponsorluk anlaşmalarının kulüpler için önemli olduğunu vurguladı. YKT Filo yöneticisi Ercan Ceylan da anlaşmadan mutluluk duyduklarını dile getirdi.