QNB Finansinvest en iyi yatırım bankası seçildi

Daha önce; Deutsche Bank, BNP Paribas, JP Morgan Chase, UBS gibi önemli finans kurumlarının da ödüllendirildiği ödül programında QNB Finansinvest, “Türkiye’nin En İyi Yatırım Bankası” olarak seçildi. QNB Finansinvest Genel Müdürü Pamir Karagöz QNB Finansinvest olarak, sektörü derinleştirmek ve müşterilerine en iyi hizmeti vermek için çalışmalarımızı sürdürdüklerini bildirdi.

Geçen yıl, liderlik ettikleri halka arzlarla yenilenebilir enerji, tekstil, demir-çelik ve teknoloji sektörlerinde önemli şirketleri sermaye piyasalarına kazandırdıklarını belirten Karagöz, “2022’de gerçekleştirdiğimiz Sun Tekstil ve Kocaer Çelik’in halka arz süreçlerinde lider, Smart Güneş ve Aztek Teknoloji’nin halka arzlarında ise eş lider konumunda bulunarak toplamda 3,1 milyar TL halka arz büyüklüğüne ulaştık.

Elde ettiğimiz bu başarılı sonuçlar, müşterilerimiz tarafından güçlü bir şekilde benimsendiğimizi gösteriyor. World Finance Banking Awards 2023’te kazandığımız; ‘Türkiye’nin En İyi Yatırım Bankası’ ödülüyle de başarılarımızın tanınmasından dolayı büyük mutluluk duyuyorum. Bu başarıda gösterdikleri olağanüstü performans nedeniyle çalışma arkadaşlarımı da tebrik ediyorum” dedi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

xxx